Usługi Kamieniarskie

/

Montaż i cięcie kamienia na zamówienie 

Realizujemy kompleksowe usługi związane z kamieniarstwem budowlanym, w zakres których wchodzi: obmiar, wykonanie szablonów, produkcja i montaż wyrobów z kamienia naturalnego typu: granit, marmur, konglomerat orazz elastycznego piaskowca naturalnego.

Nasza oferta obejmuje wykonanie elementów kamiennych takie jak blaty, parapety, posadzki do użytkowania na klatkach schodowych, sanitariatach, holach, przedpokojach czy salonach, wraz z przygotowaniem podłoża (hydroizolacją).Wykonujemy także portale kominkowe (obudowy kominków) z kamienia naturalnego i elastycznego piaskowca.

 

Cięcie kamienia

Usługa cięcia kamienia wykonujemy według podanych wymiarów lub wg szablonów, które dają możliwość osiągnięcia nieregularnych kształtów. W zakres cięcia kamienia wchodzi także: cięcie po łuku zewnętrznym i wewnętrznym; cięcie skosów pod kątem 45 º,  cięcie kostek kamiennych, obróbkę prostą krawędzi (poler i faza, ćwierćwałek, półwałek i inne); obróbkę po łuku oraz zbrojenie kamienia.

Wycinamy i obrabiamy w kamieniu otwory pod zlewy, umywalki, baterie itp.. Poszerzamy optyczne elementy kamienne za pomocą wszelkiego rodzaju podklejek. Wykonujemy także blaty kuchenne z ociekaczem (z ryflami) wyciętym bezpośrednio w kamieniu – niezbędne w przypadku zlewów podwieszanych.

Montaż

  • Kupując w naszej firmie materiały, zapłacisz tylko 8% VAT - jeśli zamówisz również usługę montażu.
  • W przypadku usługi montażu, udzielamy 3-letniej gwarancji na produkt (kamień naturalny) oraz jego położenie.


wykonanie: : Netidea.pl - Strony internetowe
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 3