Systemy przeciwpoślizgowe

/

Profile Antypoślizgowe


Ostatnią szybką i skuteczną metodą, idealną do zastosowania na schodach i podestach, są profile antypoślizgowe. Oferujemy:

- profile aluminiowe

Tego typu profile są lekkie, mają estetyczny wygląd. Pasują idealne wszędzie tam, gdzie jest średnie natężenie ruchu pieszego. Oferujemy trzy wersje kolorystyczne: złote, srebrne, brązowe.

- profile z systemem luminescencyjnym

Wykonane są zarówno z aluminium, jak i ze stali szlachetnej. Idealne nadają się do nie oświetlonych pomieszczeń. Dzięki substancji fosforycznej charakteryzują się wysokim współczynnikiem wydajności w stosunku do otrzymanej ilości światła. Nawet jeśli dzień był pochmurny i ekspozycja na słońce wynosiła zaledwie kilka godzin, to profile i tak będą doskonale widoczne w ciemnościach, jarząc się na łagodny zielony kolor, doskonale odcinający się od monotonnej szarości nocy. Oferujemy trzy wersje kolorystyczne: złote, srebrne, brązowe.

- profile ze stali szlachetnej

Zrobione się ze specjalnego gatunku stali szlachetnej, która jest bardzo ciężko zarysować. Swoje zastosowanie znajdują wszędzie tam gdzie jest duże natężenie ruchu a przenoszone towary mogłyby uszkodzić bardziej delikatne profile aluminiowe. Oferujemy trzy wersje kolorystyczne: złote, srebrne, brązowe.

PRZYKŁADOWE PROFILE SCHODOWE:

 Protect S 1

 

Protect S 2 

Protect S 3

Protect S 4wykonanie: : Netidea.pl - Strony internetowe
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 2