O firmie


 

Zakład Usług Wielobranżowych REMARK jest firmą rdzennie polską, z ponad trzydziestoletnią tradycją w świadczeniu profesjonalnych usług remontowych, porządkowych i kamieniarskich oraz specjalistycznych usług konserwatorskich. Przedsiębiorstwo stale rozwija się i wzbogaca swoją ofertę o nowe usługi a także unowocześniając już istniejące. Wachlarz usług, które świadczymy jest bardzo szeroki.  Obejmuje wszelkiego rodzaju prace kamieniarskie, wykończeniowe i remontowe. a także sklep kamieniarki. Wprowadziliśmy na polski rynek innowacyjne usługi jak system antygraffiti i system usuwania niepożądanych zapachów. 

 

Główne kierunki działania firmy to:

·         Usługi kamieniarskie

·         Usługi remontowo-kamieniarskie

·         Usługi porządkowe

·         Dezynsekcja, Dezynfekcja, deratyzacja

·         System ochrony przed ptakami

·         Antygrafitti System

Przez ponad 30 lat istnienia firmy na rynku, wykonywaliśmy usługi dla:

·         Instytucje Publiczne min.  Kancelaria Sejmu RP, Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej,             Ministerstwa, Naczelny Sąd Administracyjny, Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Najwyższa Izba Kontroli, Filharmonia Narodowa, Opera narodowa, Muzeum Powstania Warszawskiego.

·         Zarządcy Nieruchomości, Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych

·         Kościoły min. Klasztor Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie, Kościół Bonifratów Św. Jana Bożego w Warszawie, Synagoga im. R. i Z. Nożyków

·         Instytucje niepubliczne m.in. Apartamenty przy Królikarni w Warszawie,  Centrum Handlowe Arkadia w Warszawie, Hotel Courtyard by Marriott / Airport Hotel w Warszawie, Hotel Jan III Sobieski w Warszawie, Hotel Zamek Ryn w Ryni, Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno- Drogowych w Ożarowie Mazowieckim

 

I wiele innych realizacji…

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług, niskie ceny, elastyczność w realizacji powierzonych nam zadań i zdecydowana orientacja na klienta, to główne korzyści współpracy z naszą firmą.

 

Wszechstronność, kompetencja i profesjonalizm- to cechy, które stanowią o sile naszej firmy!

 

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.remark-sklep.pl

 wykonanie: : Netidea.pl - Strony internetowe
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 9