Oferta Z.U.W REMARK

Nasza firma istnieje na rynku już od 28 lat. Przez ten długi czas firma rozwijała się, wzbogacając tym samym ofertę o nowe usługi
a także unowocześniając już istniejące. Oferta obejmuje wszelkiego rodzaju prace kamieniarskie, wykończeniowe, remontowe i inne,
a także sklep kamieniarki. Wprowadziliśmy na polski rynek innowacyjne usługi jak system antygraffiti i system usuwania niepożądanych zapachów. Stosujemy najnowsze technologie, które są przyjazne środowisku.  Świadczymy fachową pomoc
w wyborze materiałów i rozwiązań

 

Wszechstronność, kompetencja i profesjonalizm 

                                                                     - to cechy, które stanowią o sile naszej firmy.

Prace kamieniarskie

Firma REMARK zajmuje się głównie usługami kamieniarskimi, na które składają się:

  • Dostawa i montaż kamienia
  • Układanie posadzek, schodów, parapetów, blatów kuchennych itp.,
  • Renowacja i konserwacja posadzek i elewacji kamiennych (lastrico, piaskowiec, marmur, granit),
  • Czyszczenie cegły i klinkieru,
  • Renowacja rzeźb i zabytków,
  • Cięcie kamienia na zamówienie.

Antygraffiti System- Jest to technologia, która usuwa warstwy zabrudzenia bez naruszania podłoża, przywracając pierwotny stan czyszczonej powierzchni. W sposób efektywny przeciwdziała zjawisku graffiti, będąc wykorzystywany
w blisko 30 krajach świata od 20 lat. Stosowane w systemie AGS preparaty chemiczne mają walory proekologiczne, są biodegradalne i są poparte pozytywną opinią Instytutu Ochrony Środowiska w Warszawie i Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków.

Prace remontowo-budowlane- w swojej ofercie proponujemy prace murarskie, tynkarskie, glazurnicze, malarskie, instalacje sanitarne, elektryczne, wodno-kanalizacyjne, centralne ogrzewanie oraz hydroizolacje.

Usługi porządkowe- W ramach naszej działalności oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, m.in. obsługę pomieszczeń biurowych oraz innych pomieszczeń użytkowych poprzez stałą konserwację i czyszczenie w terminach uzgodnionych z klientem. W ofercie długoterminowej zajmujemy się utrzymywaniem stałego porządku budynków, wykonując prace zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Do prac porządkowych używamy najnowszego sprzętu oraz preparatów renomowanych firm polskich i zachodnich, dzięki czemu nasze usługi zawsze mają najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Systemy przeciwpoślizgowe- systemy te znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie tam gdzie istnieje możliwość poślizgnięcia się na gładkiej i śliskiej powierzchni, takiej jak schody, podejścia, rampy, łazienki, itp. Istotnie obniżają one ryzyko przypadkowego upadku, co za tym idzie zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Systemy ochrony przed ptakami „Ecopic”- systemy firm ECOPIC i DEPIGEONAL są stosowane w 38 krajach na całym świecie. Wszystkie oferowane przez nas produkty nie ranią ptaków, a jedynie wymuszają na nich zmianę swoich przyzwyczajeń, co do miejsc gromadzenia się. Raz zainstalowany system tworzy barierę nie do przeniknięcia dla wszelakich gatunków ptaków. Nasz system może być montowany na każdym rodzaju nawierzchni. Jest widoczny tylko z bliska i nie szpeci budynku. Jest bardzo trwały, a co najważniejsze efektywny.

Usuwanie niepożądanych zapachów- Proponujemy skuteczne usuwanie wszelkich przykrych zapachów, m.in. zapachów po pożarze, kanalizacyjnych, rozkładających się nieczystości organicznych (mleko, wymiociny, odchody, mocz, krew, itp.), po dymie papierosowym, gastronomicznych, wszystkich innych uciążliwych. Można używać ich we wszelkich pomieszczeniach mieszkalnych, magazynowych, piwnicznych i innych wszelakich przestrzeniach zamkniętych, samochodach, windach i kabinach. Istnieje także możliwość zastosowania ich w odniesieniu do architektury zewnętrznej, m.in. bram, portali, opasek ściennych, murów oporowych i innych.

Usługi DDD- dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja

  • DEZYNSEKCJA- to szybka eliminacja owadów z pomieszczeń użytkowych i zapobieganie ponownemu pojawieniu się szkodników.
  • DEZYNFEKCJA - eliminacja mikroorganizmów.
  • DERATYZACJA - szybka i skuteczna eliminacja gryzoni (szczury, myszy, nornice) oraz niezauważalna dla użytkowników protekcja przed ponownym pojawianiem się zwierząt.

Zabiegi wykonujemy w dyskretny sposób, nie powodując zakłóceń w pracy w obiekcie a wszelkie formy zabezpieczeń nie są uciążliwe dla użytkowników i nie wpływają na estetykę obiektu. Wszelkie działania owadobójcze czy gryzoniobójcze poprzedzamy szczegółowym rekonesansem, po którym podejmujemy właściwe działania.

Sklep- www.remark-sklep.pl

·        Sprzedaż kamienia- piaskowiec, marmur, granit w płytach, w slabach i płytkach

·        Sprzedaż środków do czyszczenia i konserwacji kamienia, PCV, drewna i elewacji,

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy!

Z.U.W Remark M. Kołodziejczyk

ul. Radarowa 18

02-137 Warszawa

 

 

 

Tel:

22 895-05-04

22 654-49-12

e-mail:

właściciel:

m.kolodziejczyk@remark.pl

marketing@remark.pl

dział handlowy:

sklep@remark.pl

kadry

kadry@remark.pl

strona www:

www.remark.pl

www.remark-sklep.plwykonanie: : Netidea.pl - Strony internetowe
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 20