Oferta dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych


    Nasze wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy przeprowadzając wszelkiego rodzaju renowacje, zarówno elewacji jak i wnętrz, pozwoliły nam na dogłębne zapoznanie się z Państwa potrzebami. Wychodząc na przeciw Państwa problemom, firma Remark stworzyła specjalną ofertę dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

    W tym celu stworzyliśmy wyspecjalizowaną ekipę, składającą się wyłącznie z doświadczonych i utalentowanych pracowników. Głównym zadaniem naszej brygady remontowej jest jak szybkie i kompleksowe przywrócenie zniszczonych oraz zużytych elementów budynku.

    Przeprowadzamy gruntowne remonty wnętrz, naprawiamy uszkodzone trepy, podstopnice, cokoły, rewitalizujemy elewacje i posadzki. 

     Posiadamy szeroką ofertę środków, które marginalizują przykre wypadki, nierzadko kończące się tragicznie. Proponujemy profile przeciwpoślizgowe, wykonane ze stali szlachetnej, bądź miedzi. Posiadamy również specjalne żywice korundowe, paski przeciwpoślizgowe. Wszystko to po to żeby zapewnić Państwu spokój ducha i bezpieczeństwo lokatorów. 


WYREMONTOWANA KLATKA SCHODOWA PRZY UL. KREDYTOWEJ W WARSZAWIE

 

WYREMONTOWANA KLATKA SCHODOWA PRZY UL. WIEJSKIEJ W WARSZAWIE

RENOWACJA POSADZKI LASTRYKO NA KLATCE PRZY UL. FILTROWEJ W WARSZAWIE

Czyścimy i przeprowadzamy zabiegi D D D zsypów w budynkach mieszkalnych z użyciem nowoczesnych, ekologicznych, mobilnych myjek parowych!

 

 


Schody przed renowacją

Schody w trakcie renowacji

Schody po konserwacji

 


Przykłady dewastacji

Naprawianie uszkodzeń

Efekt końcowy


Teatr Sabat przed renowacją

Teatr Sabat w trakcie renowacji

Teatr Sabat po konserwacjiwykonanie: : Netidea.pl - Strony internetowe
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 17